Obserwatorzy

czwartek, 17 marca 2011

Obrazy Hani

 Nachylona


Odpoczynek


Akt w pracowniAkt w maglu

Skoro się podobało - to jeszcze popatrzcie.
Ale to już zupełnie inne klimaty... 

12 komentarzy:

 1. Wspaniała, zdolna Hania z piękną duszą! Świetne prace, i te, i z poprzedniego posta.

  OdpowiedzUsuń
 2. to już nie moje klimaty
  zdecydowanie bardxiej wole pejzaże
  a z kotem juz lepiej zaczą jeśc

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja mama coś odziedziczyła, bo maluje - zresztą, tematycznie i technicznie bardzo podobnie do Twojej siostry, jak wrzuciłaś te akty, to Ci powiem, że bardziej nawet niż mój pradziadek, bo on tylko widoki malował :). A co do mnie - nie maluję wcale i nigdy chyba nie wykazywałam szczególnego talentu. Ciągnęło mnie raczej w kierunku muzyki. A w drutowaniu się okaże, jak zacznę robić coś bardziej twórczego niż odtwarzanie cudzych wzorów ;).
  No, a poza tym, to te wizerunki postaci kobiecych są bardzo wciągające. W przeciwieństwie do agajaw, właśnie bardziej niż krajobrazy to są moje klimaty :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo, bardzo mi się spodobały te akty!
  Pozdrowienia dla zdolnej Hani! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. /jest co podziwiać!!!Pięknie tworzy Twoja siostra!!! Ludzi się trudno maluje, ale widzę,że jej to wychodzi doskonale!!!:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo Ci dziękuję. Jestem dalej pod wrażeniem.Naprawdę bardzo mi się podobają.Nie potrafiłabym sprecyzować,które bardziej.Podobają mi się akty ale chyba skłoniłabym się ku ''Nachylona''Dzięki serdeczne i dla Ciebie jak i Siostry

  OdpowiedzUsuń
 7. Wiesz co, zdolne z Was dziewczyny.Trzy siostry- rany, prawie Czechow.:))) Czy Hania kończyła kierunek malarski? Jeśli nie, to szkoda bo jest niewątpliwie osoba utalentowaną.
  Miłego, ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne obrazy, bardzo mi się podobają.
  Masz bardzo utalentowaną siostrę.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Obrigada pela visita e pelo elogio.
  :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękne obrazy:)Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 11. piękne obrazy, podziwiam sobie

  OdpowiedzUsuń
 12. Dziękuję w imieniu siostry za przesympatyczne komentarze.Wyjątkowo robię to niejako "hurtem", bez wymieniania Waszych imion.
  Też podziwiam moją siostrę.Hania uczy się przez całe życie, nawet będąc na emeryturze.Można powiedzieć, że Jola i ja także w pewnym sensie studiujemy - ale to jest sformułowanie dla osób z dużym poczuciem humoru.
  Dziękuję za wszystkie wasze miłe słowa.

  OdpowiedzUsuń