Obserwatorzy

poniedziałek, 31 maja 2010

Brązowy sweter dla K.

Juz go zapowiadałam.Robił mi się bardzo powoli. Smiałam się do K., ze jakbym dwa swetry robiła. No i nie udał mi się. Rękawy ciągle czekają na prucie.


Tak ładnie wygląda a taki niefajny do roboty. Proszę zwrócić uwagę na niezwyczajne zapięcie swetra - dwa guziczki obok i po skosie. Nie polecam dla osób mniej sprawnych manualnie. Sądzę, ze po 15 czerwca zaczną się u mnie wielkie poprawki.


**************************************************


Dziękuję za przemiłe wpisy , wszystkim , którzy to robią. Są dla mnie bardzo wazne . Sprawiają wiele radości. Dziękuję !!!!!
Posted by Picasa

6 komentarzy:

 1. Po skosie powiadasz :) , ślicznie to wygląda ,a tempo masz powalające .

  OdpowiedzUsuń
 2. O ile przyjemniej byłoby dziergać gdyby nic nie trzeba by poprawiać:-) Ciekawe to zapięcie. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Powiem tak - sweter jest ładny. Jednak niewiele widać. Plisy zupełnie nie widzę. Nie chciałabym, żebyś się obraziła, ale na tych miniaturkach niewiele widać (nawet po powiększeniu), a szkoda, bo ładne prace robisz. Nie dałoby się umieszczać zdjęć pokazujących wyraźniej urodę Twych prac? Ja wiem, ze przyjęłaś sobie taką konwencję: więcej zdjęć miniaturek... Ale wydaje mi się, że to rozmywa faktyczny wygląd wyrobu. A może to ja jestem tak słabowidząca?

  OdpowiedzUsuń
 4. Antonino! Maswz absolutną rację.To wielkie niedopatrzenie z mojej strony.Przedtem zdjęcia były na 1600 pikseli, a te są najmniejsze jakie mogłam zrobić.Takie były mi do czegoś potrzebne, a później zapomniałam coś tam przestawić i wyszły miniaturki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Sweter ładny, szkoda, że trzeba pruć, ale czasem tak trzeba :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń